Fiziniai asmenys kaip civilinės teisės subjektai ...(Teisė. Konspektas, 3 psl, 10 kB)
Įvadas. Mokesčių už taršą ir gamtinių išteklių naudojimą esmė ir pagrindinės funkcijos. Aplinkos teršimas ir mokesčių panaudojimo galimybės. Aplinkos komponentų tarša. Mokesčiai už aplinkos teršimą. Mokesčio už aplinkos teršimą praktinio taikymo ypatumai. Mokesčio už aplinkos taršą metodika. Išvados. Literatūros sąrašas. Taršos mokestis –(Biologija. Referatas, 13 psl, 33 kB)
Civilinės teisės samprata, tai teisės normų sistema, skirta reguliuoti nepavaldžių subjektų turtinius santykius, kurių objektas turi tiesiogiai išreikštą arba numanomą vertę, taip pat su turtiniais susijusius bei nesusijusius asmeninius turtinius santykius siekiant sukurti privačios nuosavybės teise pagrįsta visuomenės ekonominę bazę, kuri(Teisė. Konspektas, 23 psl, 55 kB)
Civilinė teisė kaip teisės šaka. Civilinė teisė – tai teisės šaka, kurios normos reguliuoja turtinius ir su jais susijusius, o taip pat ir nesusijusius asmeninius neturtinius santykius, atsirandančius tarp lygių ir vienas kitam nepavaldžių asmenų (subjektų). Objektyvioji ir subjektyvioji civilinė teisė. objektyviosios teisės pagrindu atsir(Teisė. Konspektas, 18 psl, 58 kB)
Civilinės teisės reguliavimo dalykas ir metodas. Civilinės teisės atribojimas nuo kitų teisės šakų. Civilinio teisinio santykio sąvoka, ypatumai, subjektai, objektai. Civilinių teisinių santykių atsiradimo, pasikeitimo ir pasibaigimo pagrindai. Naujasis civilinis kodeksas. Civilinio teisinio santykio turinys ir formos. Civilinio teisinio s(Teisė. Konspektas, 20 psl, 56 kB)
Civilinės teisės reguliavimo dalykas ir metodas. Civilinės teisės atribojimas nuo kitų teisės šakų. Civilinio teisinio santykio sąvoka, ypatumai, subjektai, objektai. Civilinių teisinių santykių atsiradimo, pasikeitimo ir pasibaigimo pagrindai. Naujasis civilinis kodeksas. Civilinio teisinio santykio turinys ir formos. Civilinio teisinio s(Teisė. Konspektas, 20 psl, 25 kB)
Pirkimo-pardavimo sutarties sąvoka ir reikšmė. Pagal apibendrinimo apžvalgą (dėl turto pardavimo varžytinėse), aprobuotą lietuvos aukščiausiojo teismo senato 1999 06 18 nutarimu nr. 7: pirkimo-pardavimo sutartis grindžiama laisvės, sąžiningumo, teisingumo bei privalomumo principais. Turto pardavimo iš varžytinių aktas, turto perdavimo išie(Teisė. Konspektas, 63 psl, 105 kB)
Cilinio proceso teisės samprata, dalykas ir metodas. Civilinis procesas ir kitos subjektinių teisių ir interesų gynimo bei ginčų sprendimo formos. Teisė į teisminę gynybą, kaip viena pagrindinių asmens teisių. Teisė į teisminę gynybą lietuvos respublikos konstitucijoje ir kituose teisės šaltiniuose. Civilinio proceso teisės funkcijos ir už(Teisė. Konspektas, 87 psl, 197 kB)
Bendrove yra imone, kurios istatinis kapitalas padalytas I dalis, vadinamos akcijomis. Bendrove pagal savo prievoles atsako savo turtu, akcininkai pagal bendroves prievoles atsako tik ta suma, kuria privalo imoketi uz akcijas. AB istatinis kapitalas negali buti mazesnis nei 150 tukst. Jos akcijos gali buti platinamos irparduodamos viesai n(Ekonomika. Špera, 2 psl, 10 kB)
Įvadas. Trumpa istorinė apžvalga. Gamybos proceso tipų charakteristika. AB Utenos trikotažas gamybos proceso tipas. Gamybos fazės. Gamybos organizavimo principai AB Utenos trikotažas. Pagrindinis gamybos organizavimas įmonėje. Gaminio ir gamybos proceso charakteristika. Gamybos ciklas. Operacijų derinimo būdai. Pagalbinės gamybos organizav(Vadyba. Kursinis, 27 psl, 54 kB)
Įvadas. Viešojo maitinimo įstaigų veiklą reglamentuojantys pagrindiniai teisės aktai. RVASVT ar geros higienos praktikos (GHP) taisyklės. Maisto rizikos veiksniai. Biologiniai rizikos veiksniai. Cheminiai rizikos veiksniai. Fiziniai rizikos veiksniai. Rizikos veiksnių ir kontrolės priemonių nustatymas. Kritinės ribos svarbiuosiuose valdymo ...(Sauga. Referatas, 14 psl, 45 kB)
Pelno mokestis. Subjektai, kurie lr pelno mokesčio nemoka. Pelno mokesčio tarifai. Neapmokestinamosios pajamos. Dividendų ir kito paskirstytojo pelno apmokestinimo tvarka. 7 tema. Fizinių asmenų pajamų mokestis. 8 tema. Įmonių ir organizacijų nekilnojamojo turto mokestis. Mokesčio mokėtojai: juridiniai asmenys (užsienio ja ir organizacijos(Teisė. Konspektas, 15 psl, 57 kB)
Įžanga. Mokesčių sistema. Netiesioginių mokesčių samprata. Pridėtinės vertės mokestis. Akcizai. Muitai. Išvados. Literatūra. Istoriškai susiklostė taip, kad mokesčiai atsirado kartu su Valstybe. Valstybės funkcijų vykdymui būtini atitinkami finansiniai resursai, kurių svarbiausias šaltinis yra valstybės pajamos, surenkamos į biudžetą iš įv(Teisė. Referatas, 14 psl, 45 kB)
Darbo teisės sąvoka, jos atribojimas nuo gretutinių teisės šakų. Darbo teisės objektas. Darbo santykių teisinio reguliavimo metodas. Darbo teisės, darbo įstatymų ir darbo teisės mokslo sistema. Darbo teisės principų sąvoka, jų reikšmė. Darbo teisės šaltinių sąvoka, pagrindinės jų ypatybės. Tarptautiniai teisės aktai ir jų reikšmė darbo tei(Teisė. Konspektas, 92 psl, 156 kB)
Paveldėjimas. Paveldėjimo samprata ir pagrindai. Testamentų rūšys? Ar turiu teisę paveldėti? Kaip elgtis atsiradus palikimui? Kaip elgtis sužinojus apie pažeistą paveldėjimo teisę? Palikimas užsienio valstybėje. Šaltiniai. Mirus palikėjui, jo turtinės teisės ir pareigos nesibaigia, o pereina mirusiojo įpėdiniams. Jeigu įpėdinių nėra arba j(Teisė. Referatas, 8 psl, 20 kB)
Turinys. Lentelių sąrašas. Įvadas. Pinigų ir kapitalo rinka teoriniu aspektu. Pinigų rinka. Kapitalo rinka. Lietuvos pinigų ir kapitalo rinką įtakojantys veiksniai. Literatūra ir šaltiniai.
Pinigų ir kapitalo rinkos yra pagrindinės sudėtinės finansų rinkos dalys. Finansų rinkų struktūra nuolatos kinta, kadangi nuolat keičiasi jos sudėt(Ekonomika. Referatas, 13 psl, 46 kB)
Romėnų civilinės teisės sąvoka ir sistema. Romėnų civilinės tesės vystymosi etapai. Romėnų civilinės teisės rūšys. Romėnų civilinės teisės šaltiniai. Teisės šaltinio sąvoka. 2. įstatymai (leges). 3. Senato nutarimai (senatus consultum). 4. imperatorių konstitucijos. Justiniano kodifikaciją sudaro keturios dalys. 5. Pretorių ediktai. Teisės(Teisė. Konspektas, 24 psl, 67 kB)
Bendrosios praktikos gydytojo funkcijos, šeimos medicinos pagrindiniai principai, bendroji, visuotinė, integruota, tęstinė, komandinė, holistinė, individuali, orientuota į šeimą, orientuota į bendruomenę, koordinuojamoji, konfidenciali, tabakas ir sveikata : pagrindiniai kenksmingumo veiksniai, dažniausia vėžio, susijusio su rūkymu, lokali(Medicina. Konspektas, 35 psl, 93 kB)
Įvadas. Verslo aprašymas. Marketingas. Rinkos analizė. Paslaugos aprašymas. Kainos, jų nustatymas. Rėmimas. Pardavimų prognozė. Veiklos organizavimas. Paslaugos teikimo procesas. Patalpos, įranga bei transportas. Žaliavos ir tiekėjai. Organizacinis planas. Organizacinė struktūra. Darbuotojai ir jų funkcijos. Finansai. Finansavimo poreikiai(Ekonomika. Kursinis, 12 psl, 26 kB)
TEISĖS NORMOS, JU RUSYS IR STRUKTURA. Teisinių santykių objektas. 4. TEISĖS REALIZAVIMAS IR JO FORMOS. TEISĖS FORMA IR JŲ RŪŠYS. 8. KONSTITUCINĖS TEISĖS OBJ. 9.KONSTITUCIJOS SAMPRATA. 10.KONSTITUCIJOS PRIĖMIMO IR KEITIMO TVARKA.. 11.ŽMOGAUS IR PILIEČIO TEISIŲ IR LAISVIŲ SISTEMA. 13. KONSTITUCIONALIZMO SĄVOKA. 15.SEIMO RINKIMO TVARKA IR JO(Teisė. Referatas, 6 psl, 55 kB)