Anotacija: Šią temą pasirinkau, todėl, kad man ji pasirodė įdomi ir patraukli mano amžiuje. Beje man pats įdomiausias ir smagausias laikas yra vidurnaktis, nes tuomet žmonės lyg atvirsta į save. Kitaip sakant numeta kaukes. O kadangi man patinka vidurnaktis, tai galvoje sukasi daugybė minčių, kurias noriu atskleisti. Ši tema idomi tuo, kad(Filosofija. Esė, 6 psl, 13 kB)
Darbo tikslas:. Darbo uždaviniai. Įvadas. Kas yra bendravimas ? Kokios yra bendravimo rūšys? Bendravimo skirstymas. Svarbiausi tarpasmeninio bendravimo aspektai. Žmonių poreikiai. Bendravimo poreikiai. Socialiniai poreikiai. Bendravimo būdai. Jų sistemos. Bendravimo būdai. Bendravimo sistemos. Sėkmingas bendravimas . Kas yra sėkmingas bendra(Psichologija. Referatas, 19 psl, 52 kB)
Įvadas. Bendravimo būdai. Kalbėjimas. Klausymas. Bendravimas grupėse. Bendravimo menas. Išvados. Literatūros sąrašas.
Bendravimas - tai prasminga sąveika tarp dviejų ar daugiau žmonių .
Bendravimo prigimtis įžvelgiama žmogaus saviraiškoje, jo sugebėjime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvojame, jaučiame, kokiais matome save ir mus supa(Psichologija. Referatas, 27 psl, 37 kB)
Žmogus ir bendravimo problema šiuolaikinėje psichologijoje. Asmenybė ir bendravimas . Charakteris ir bendravimas . Aš vaizdas ir bendravimas . Pagrindinės aš vaizdas formos. “sunkūs” žmonės ir bendravimas . Socialinė percepcija. Emocijos ir bendravimas . Stresas ir bendravimas . Smurtas ir bendravimas . Neverbalinis bendravimas . Asmeninės erdvės(Psichologija. Konspektas, 8 psl, 23 kB)
Įvadas. Susikoncentravimas į tikslą. Tipiniai „savižudybės“ pavyzdžiai. Pokalbio pradžios atvejai. Rekomendacijos pokalbio pradžiai. Galimi sunkumai pokalbio pradžioje. Pasitikėjimo atmosferos sukūrimas. Kaip sudaryti patikimo pašnekovo ir derybų partnerio įspūdį? „pasitikėjimo verti“ asmens bruožai – kokie jie? Pasitikėjimo „pakaitalai“ i(Psichologija. Referatas, 23 psl, 73 kB)
Įvadas. Derybos- tai bendravimo procesas, kurio metu partneriai, remdamiesi skirtingomis pozicijomis, siekia rasti abi patenkinančias puses patenkinantį sprendimą. Bendravimas ir derybos- visuotinai paplitęs būdas spręsti pačius įvairiausius vadybinius klausimus. Beveik visi darbai, visos žmogaus ir visuomenės akcijos prasideda ir užsibaig(Kita. Referatas, 8 psl, 81 kB)
Grupės sąvoka psichologijos žodyne yra tokia: „grupė – tai žmonių bendrija, kurios narius jungia koks nors bendras požymis“. Grupės yra skirstomos į keletą rūšių: organizuota arba neorganizuota grupė, neoficialioji grupė, referentinė grupė, mažoji grupė bei difuzinė grupė. Laboratoriniame darbe mes tirsime grupės narių sąveika mažoje grupė(Psichologija. Tyrimas, 15 psl, 46 kB)
Lietuvių grožinės literatūros pradininkas Kristijonas Donelaitis sukūrė pirmą svarbų lietuvišką meninį tekstą, paliudijusį lietuvių literatūros buvimą. Tai-poema „Metai“, sudaryta iš keturių dalių. Poemoje gausu gamtos vaizdų, kurie gretinami su žmogaus gyvenimu, suteikiantjiems alegorines reikšmes. „Pavasario linksmybių“ epizode aprašomas(Lietuvių kalba. Referatas, 1 psl, 7 kB)
Įvadas. Etikos kodekso ir etiketo sampratos. Etiketo paskirtis. Aprangos etiketas. Etiketas moterims. Moterų aprangos etiketas. Spalvos. Aksesuarai. Etiketas vyrams. Vyrų aprangos etiketas. Kostiumas ir jo atributai. Aksesuarai. Tinkamas elgesys. Dalykinis bendravimas telefonu. Vizitinės kortelės. Tarptautinis tarnybinis etiketas. Priėmima(Etika. Referatas, 34 psl, 110 kB)
Įvadas. Profesinė etika. Rekreacijos ir turizmo etinės problemos. Mikro etikos problemos. Makro etikos problemos. Išvados. Literatūros ir šaltinių sąrašas.
Šiuolaikinėje visuomenėje dažnai tenka spręsti etines problemas. Turizme, kaip ir kitose verslo veiklos srityse, etika vis labiau suvokiama kaip dalykas, pagrindžiantis moralinius kla(Etika. Referatas, 10 psl, 20 kB)
Įžanga. Bendravimo raida. Verbalinis ir neverbalinis bendravimas . Bendravimo būdai. Žmonių bendravima. Siekiant bendravimo tobulomo. Išvados. Literatūros sąrašas.
Įžanga. Bendravimas – tai dviejų arba daugiau žmonių tarpusavio sąveika, kurios metu perduodama informacija ir patenkinami saugumo, saviraiškos, dominavimo ir kiti poreikiai.
(Politologija. Referatas, 11 psl, 20 kB)
Epidemiologija ir paplitimas. Sąvokos. Rizikos veiksniai. Išeminiai galvos smegenų kraujotakos sutrikimai. Hemoraginiai galvos smegenų kraujotakos sutrikimai. Galvos smegenų kraujotakos sutrikimai. Skiriami du hemoraginio insulto tipai. Bendri insulto simptomai ir požymiai. Komplikacijos. Neurologinės. Ne neurologinės. Diagnostika. Gydymas(Medicina. Konspektas, 7 psl, 28 kB)
KALBŲ SAKYMO BŪDAI IR BENDRAVIMAS SU AUDITORIJA
KALBOS KULTŪROS IR VERSLO KORESPONDENCIJOS
KONTROLINIS DARBAS
Įvadas. Kalbų sakymo būdai. Pasiruošimas bendravimui su auditorija. Bendravimas su auditorija. Auditorijos valdymas. Klausytojų dėmesio valdymas. Garsiniai kalbėjimo veiksniai. Klausimai auditorijai. Dažniausiai pasitaikančios(Pedagogika. Kontrolinis darbas, 18 psl, 68 kB)
Įvadas. Interneto galios augimas. Internetinės komunikacijos kokybė. Įvaizdžio formavimas internete. Komunikacija su vartotoju. Sėkmingi tinklapiai. Vienos iš sėkmingiausių komunikacijos kampanijų internete pavyzdys JAV. Komunikacija internete lietuviškame kontekste. Ilgos uodegos teorija. Tinklapių lankomumo didinimas. Lankomiausi lietuvo(Informatika. Referatas, 16 psl, 72 kB)
Įvadas. Darbo su tėvais tikslai. Nesutarimų su tėvais priežastys. Nesutarimų įveikimo būdai. Išvados. Literatūra.
Vaiko kelias į gyvenimą prasideda tėvų namuose. Šeima yra ypatinga socialinė institucija, kurioje pratęsiama gyvybė ir kuri atsako už vaiko auginimą, auklėjimą bei lavinimą, ruošia jį gyvenimui už šeimos ribų. Darni, dora šei(Pedagogika. Referatas, 8 psl, 18 kB)
Įvadas. Kas mūsų tautai yra kalba? Lietuvių kalbos – kaip valstybinės – prestižiškumas. Ar įmanoma išsaugoti lietuvių kalbą? Išvados. Naudota literatūra.
Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą. Tokiais žodžiais kalbėjo(Lietuvių kalba. Referatas, 8 psl, 67 kB)
Įvadas. Kas yra bendravimas ? Kas yra nežodinis bendravimas ? Nežodinio bendravimo elementai. Veido išraiška. Žvilgsnis. Gestai. Poza. Kūno sudėjimas. Prisilietimas. Išvados. Naudota literatūra. Žmogus iš prigimties yra sociali būtybė. Todėl kiekvienam iš mūsų tenka kasdien bendrauti, net ir ką tik gimusiam kūdikiui reikia ne tik maisto, šil(Psichologija. Referatas, 16 psl, 337 kB)
Įvadas. Veido išraiška. Akių kontaktas. Kūno kalba. Gestai ir prisilietimai. Apranga bei išvaizda. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Žmogus iš prigimties yra sociali būtybė. Iš visų žmogaus savybių gebėjimas bendrauti yra pats svarbiausias. Bendraudami galime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvojame ar jaučiame. Tik bendraudami žmo(Etika. Referatas, 12 psl, 19 kB)
Psichologijos mokslo priešistorė. Poreikių hierarchija. Savimonė. Šiuolaikinės psichologijos kryptys. Motyvacija. Aš - vaizdo apibudinimas. Psichologijos. Motyvų esmė ir funkcijos. Aš-vaizdo vystymasis. Psichologijos mokslo samprata. Įsisamoninti ir neįsisąmoninti motyvai. Savęs vertinimo turinys. Jutimo sistemos. receptoriais. Pojūčių rūš(Psichologija. Konspektas, 16 psl, 67 kB)
Įvadas. Bendravimo procesas. Verbalinės bendravimo formos. Neverbalinės bendravimo formos. Kiti bendravimo ypatumai. Ankstyvos vaikystės įtaka. Skirtumai tarp lyčių. Vyrų ir moterų jausmai. Skirtumai ir konfliktai. Vyrai ir moterys: labiau panašūs nei skritingi. Išvados. Literatūra. Bendravimas yra kur kas sudėtingesnis procesas, nei mums(Psichologija. Referatas, 17 psl, 31 kB)