Tema. Bt sąvoka, funkcija, sistema. Baudžiamosios teisė s mokslas. Baudžiamosios teisė s sąvoka, subjektyvinė ir objektyvinė prasmė. V tema. Baudžiamasis įstatymas ir jo galiojimo ribos. Baudžiamųjų įstatymų sandara. Bt remiasi išimtinai įstatymu, kurie neturi prieštarauti lr konstitucijai, kuri numato ne tik bendruosius šalyje galiojančius(Teisė. Referatas, 77 psl, 181 kB)
Civilinės teisė s samprata, tai teisė s normų sistema, skirta reguliuoti nepavaldžių subjektų turtinius santykius, kurių objektas turi tiesiogiai išreikštą arba numanomą vertę, taip pat su turtiniais susijusius bei nesusijusius asmeninius turtinius santykius siekiant sukurti privačios nuosavybės teise pagrįsta visuomenės ekonominę bazę, kuri(Teisė. Konspektas, 23 psl, 55 kB)
Civilinė teisė kaip teisė s šaka. Civilinės teisė s sąvoka. Civilinio teisinio reguliavimo dalykas. Visuomeninių santykių civilinio teisinio reguliavimo metodas. Civilines teise s funkcijos ir uždaviniai. Civilinės teisė s atribojimas nuo kitų teisė s šakų. Civilinės teisė s sistema. Privatinė ir civilinė teisė . Civiliniai įstatymai. Civilinės t(Teisė. Konspektas, 54 psl, 118 kB)
Civilinė teisė kaip teisė s šaka. Civiliniai įstatymai. Užsienio valstybių civilinės ir prekybinės teisė s bendra charakteristika. Cilinis teisinis santykis. Civilinio teisinio santykio sąvoka ir ypatumai. 17 tema. Daiktinės teisė s rūšys. Kilnojamieji daiktai. 1 daiktinės teisė s reikšmė. Skyrius. Nuosavybės teisė . 18 tema. Bendrieji nuosavyb(Teisė. Konspektas, 54 psl, 117 kB)
Civilinės teisė s sąvoka. Civilinės teisė s atribojimas nuo kitų teisė s šakų. Civilinės teisė s sistema. Privatinė ir civilinė teisė . Teisė s šaltiniai:. Civilinių įstatymų sąvoka. Ct ir civilinių įstatymų santykis. Civiliniai ir kompleksiniai įstatymai. Lr konstitucija kaip ct šaltinis. Lr ck. Lr vyriausybės nutarimai. Kiti civiliniai normini(Teisė. Konspektas, 202 psl, 323 kB)
Cilinės bylos iškėlimas. Pagrindai atsisakyti priimti ieðk. Pareiđkimŕ. Eigos ieðk.pareiðkimui nedavimas. Civilinės bylos teisinės pasekmės. Atsiliepimas į ieškininį pareiškimą. Pasiruošimas nagrinėti bylą teismo posėdyje. Pasiruošimo nagrinėti bylą teismo posėdyje reikšmė ir terminai. Procesiniai veiksmai atliekami rengiantis bylŕ nagrinė(Teisė. Referatas, 50 psl, 110 kB)
Daiktinės teisė s sąvoka. Daiktinės teisė s sąvoka. Daiktinė teisė . Daiktinės teisė s rūšys. uzufrukto teisę . Daiktinės teisė s objektas . Nekilnojamieji daiktai. Kilnojamieji daiktai. Pakeičiamieji ir nepakeičiamieji daiktai. Suvartojamieji ir nesuvartojamieji daiktai. Dalieji ir nedalieji daiktai. Išimti iš apyvartos, ribotai esantys apyvarto(Teisė. Konspektas, 50 psl, 105 kB)
Daiktų sąvoka. Nekilnojamieji ir kilnojamieji daiktai. Pakeičiamieji ir nepakeičiamieji daiktai. Individualiais ir rūšiniais požymiais apibrėžti daiktai. Suvartojamieji ir nesuvartojamieji daiktai. Dalieji ir nedalieji daiktai.išimti iš apyvartos, ribotai esantys apyvartoje ir neišimti iš apyvartos daiktai. Namų apyvokos daiktai. Daiktinės(Teisė. Konspektas, 50 psl, 69 kB)
Įvadas. Daiktinė teisė . Prievolių teisė . Daiktiniai ir prievoliniai teisiniai santykiai.civilinio teisinio santykio subjektai.civilinio teisinio santykio objektas . Daiktinės teisė ms taikyta teisė .nuosavybės teisiniams santykiams taikyta teisė . Sutartinėms prievolėms taikytina teisė .dovanojimo sutartims taikytina teisė . Sutarčių rūšys. Išva(Teisė. Kursinis, 17 psl, 27 kB)
Darbo teisė s normos reguliuoja visuomeninius santykius, atsirandančius dirbant arba glaudžiai susijusius su darbu. Darbas - socialinė ekonominė sąvoka, apibūdinama kaip tam tikru laikotarpiu reikalinga, tinkama ir tikslinga žmogaus veikla: tai ne tik fiziologinių. biologinių žmogaus gebėjimų panaudojimas, tai ir intelektinė veikla. Jei tei(Teisė. Konspektas, 28 psl, 71 kB)
Darbo teisė s sąvoka ir sistema: Darbo teisė s normos reguliuoja visuomeninius santykius, atsirandančius dirbant arba glaudžiai susijusius su darbu. Darbas - socialinė ekonominė sąvoka, apibūdinama kaip tam tikru laikotarpiu reikalinga, tinkama ir tikslinga žmogaus veikla: tai ne tik fiziologinių. Biologinių žmogaus gebėjimų panaudojimas, ta(Teisė. Špera, 70 psl, 56 kB)
Darbo teisė s sąvoka ir sistema: Darbo teisė s normos reguliuoja visuomeninius santykius, atsirandančius dirbant arba glaudžiai susijusius su darbu. Darbas - socialinė ekonominė sąvoka, apibūdinama kaip tam tikru laikotarpiu reikalinga, tinkama ir tikslinga žmogaus veikla: tai ne tik fiziologinių. Biologinių žmogaus gebėjimų panaudojimas, ta(Teisė. Špera, 70 psl, 56 kB)
Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos pirmojo protokolo 1 straipsnis: de facto nusavinimo problema. Temos aktualumas. Temos problematika. Tyrimo objektas . Darbo tikslas ir uždaviniai. Hipotezė. Metodai. Literatūra šia tema. Norminiai aktai ir teismų praktika. Specialioji literatūra. Mykolo romerio universiteto.(Teisė. Diplominis, 84 psl, 88 kB)
Įvadas. Mokestinių ginčų sąvoka. Institucijos nagrinėjančios mokestinius ginčus. Mokestinių ginčų procesas. Ikiteisminis mokestinių ginčų procesas. Mokesčių mokėtojo teisė apskųsti mokesčių administratoriaus veiksmus. Skundo dėl mokestinio ginčo padavimo terminas. Reikalavimai skundo mokestiniame ginče turiniui. Skundo dėl mokestinio ginčo(Teisė. Referatas, 19 psl, 23 kB)
1.Įžanga 3. 2.Kompiuterinės programos kaip autorinės teisė s objektas . 5. 2.1.Kompiuterinės programos sąvoka. 5. 2.2.Kompiuterinės programos, kaip kūrybinės veiklos rezultatas 6. 2.3.Autorinės teisė s taikymas kompiuterinėms programos. 7. 3.Kompiuterinių programų teisinės apsaugos subjektai 10. 4.Teisių į kompiuterinę programą apsauga 12. 4.(Teisė. Kursinis, 28 psl, 20 kB)
Lietuvos konstitucinės teisė s valstybinio egzamino konspektai. Konstitucinės teisė s (kt) samprata. Kt sąvoka, teisinio reguliavimo dalykas, metodas, objektas .kt normos.kt sistema (normos, institutai, principai).konstituciniai teisiniai santykiai (kts). Konstitucinės teisė s mokslas.kt mokslo (ktm) sąvoka, dalykas,šaltiniai ir jų sistema, kt(Teisė. Konspektas, 45 psl, 144 kB)
MOKESČIAI KAIP VALSTYBĖS PAJAMŲ RŪŠIS. 1.Valstybės pajamų sąvoka ir sistema. Pagal pajamų šaltinius. Pagal v-bės pajamų nuosavybės formos ypatumus. Pagal teritorinį kaupimo principą. Pagal tai, kokiuose fonduose kaupiamos pajamos. Pagal pajamų gavimo būdą. 2. Bendrieji mokesčių požymiai ir sąvoka. Požymiai. 3. Mokesčių rūšys ir valstybinė(Teisė. Konspektas, 15 psl, 45 kB)
Pelno mokestis. Subjektai, kurie lr pelno mokesčio nemoka. Pelno mokesčio tarifai. Neapmokestinamosios pajamos. Dividendų ir kito paskirstytojo pelno apmokestinimo tvarka. 7 tema. Fizinių asmenų pajamų mokestis. 8 tema. Įmonių ir organizacijų nekilnojamojo turto mokestis. Mokesčio mokėtojai: juridiniai asmenys (užsienio ja ir organizacijos(Teisė. Konspektas, 15 psl, 57 kB)
TEISĖ S NORMOS, JU RUSYS IR STRUKTURA. Teisinių santykių objektas . 4. TEISĖ S REALIZAVIMAS IR JO FORMOS. TEISĖ S FORMA IR JŲ RŪŠYS. 8. KONSTITUCINĖS TEISĖ S OBJ. 9.KONSTITUCIJOS SAMPRATA. 10.KONSTITUCIJOS PRIĖMIMO IR KEITIMO TVARKA.. 11.ŽMOGAUS IR PILIEČIO TEISIŲ IR LAISVIŲ SISTEMA. 13. KONSTITUCIONALIZMO SĄVOKA. 15.SEIMO RINKIMO TVARKA IR JO(Teisė. Referatas, 6 psl, 55 kB)
Prediktyvistinės Austino koncepcijos kritika. Prieštaravimai modeliui. Teisė s filosofija kaip prigimtinės teisė s sistema. Šv. Augustino teisė s doktrinų klasifikacija. Subjektyvios (gamtinės) valios ir moralės sampratos, jų perskyra. Pasaulėžiūros tipai. Subjektyvios (gamtinės) valios sklaida. Moralinės teisė s į gyvybę objektyvizacija. Kaip(Filosofija. Konspektas, 22 psl, 62 kB)