Piliečiui v. T. Pagal atpk 126 str. 4 d. Už vairavimą apsvaigus (sunkus laipsnis), teismas skyrė 15 parų administracinio arešto su teisės vairuoti 2 m. Atėmimu. V. T. Anksčiau skirta nuobauda už stovėjimą neleistinoje vietoje. V. T. Apskundė nutarimą motyvuodamas, kad dėl arešto jis neteks darbo bei negalės laiku laikyti egzaminų universit ...(Teisė. Kontrolinis darbas, 2 psl, 10 kB)
Advokatų taryba. Visuotinis advokatų susirinkimas. Advokatų garbės teismas. Advokatų rūmai. Advokatūra. Išvados. Naudota literatūra.
Lietuvoje, kaip ir kitose demokratinėse šalyse, viena iš įteisintų valstybės valdžios šakų pagal valdžių padalijimo principus yra teismų valdžia. Tai savarankiška ir nepriklausoma valdžia, kurią paga(Teisė. Referatas, 11 psl, 26 kB)
Teorinė dalis. Įžanga. Asmens teisių apsaugos reikšmė baudžiamajame procese. Lp. Konstituciniai asmens teisių apsaugos principai baudžiamajame procese Asmens laisvės suvaržymo pagrindai. Nepriklausomas ir nešališkas teismas. Lygybės prieš įstatymą principas. Nekaltumo prezumpcija lp. Asmens teisių apsauga ir gynyba baudžiamajame procese. G(Teisė. Referatas, 11 psl, 24 kB)
Advokato kalbos baudž. Byloje teisinė argumentacija. Advokato darbo sfera. Advokato veiklos principai. Advokato profesinės veiklos laisvė ir šios laisvės realizavimo aspektai baudž. Ir civ. Bylose. Asmens pripažinimas advokatu pgl adv. Įst. F. Asmens pripažinimo advokatu įrašymas į praktikuojančių advokatų sąrašą ir išbraukimas iš jo. Teis(Teisė. Konspektas, 8 psl, 30 kB)
Uzduotys egzui gali buti: butinoji gintis reikalingumas ir sulaikymas. Veikos pavojingumas. Aktyviai gintis darant kitam asmeniui zala. Butinoji gintis naudotina tik nuo pavojingo kėsinimosi. Pareigunu veiksmus ypatingai teisėtus policijos pareigunu vieksmus. Negalima taip pat naudoti esant izeidinjimui. Muštynės. Būtinoji gintis naudotina(Teisė. Konspektas, 5 psl, 21 kB)
Namų areštas. Nukentėjusysis. Nukentėjusiojo teisės . Nukentėjusiojo pareigos. Baudžiamojo proceso mokslas. Tarpt. Sutartys. Įrodymai. Liečiamumo. Leistinumo. Įrodymų teorija ir įrodymų teisė. Įrodinėjimo samprata ir įrodinėjimo tikslas. Duomenų pateikimas, rinkimas. Įrodinėjimo dalykas ir ribos. 4 elementai. Įrodinėjimo ribos. Įrodymų vert ...(Teisė. Špera, 3 psl, 21 kB)
Baudžiamosios teisės sąvoka, funkcijos, sistema. Baudžiamosios teisės mokslas. Baudžiamoji teisė subjektyvine prasme (ius puniendi). Baudžiamoji teisė objektyvine prasme (ius poenala). Baudžiamosios teisės atsiradimas ir raida įvairiais valstybės vystymosi etapais. Baudžiamoji teisė teisinėje valstybėje. Baudžiamosios teisės dalykas. Baudž ...(Teisė. Konspektas, 28 psl, 73 kB)
Baudžiamosios teisės sąvoka, funkcijos, sistema. Baudžiamosios teisės mokslas. Baudžiamoji teisė subjektyvine prasme (ius puniendi). Baudžiamoji teisė objektyvine prasme (ius poenala). Baudžiamosios teisės atsiradimas ir raida įvairiais valstybės vystymosi etapais. Baudžiamoji teisė teisinėje valstybėje. Baudžiamosios teisės dalykas. Baudž ...(Teisė. Konspektas, 28 psl, 4 kB)
Tema. Baudžiamojo proceso samprata. Baudžiamojo proceso sąvoka, funkcijos ir proceso tipai. Proseco funkcijos. Baudžiamojo proceso tipai (formos). Klasikinis rungimosi procesas. Tiriamasis procesas. Mišrusis procesas. Baudžiamojo proceso paskirtis. Baudžiamojo proceso stadijos. Baudžiamojo proceso mokslas. Tema. Baudžiamojo proceso teisė.(Teisė. Konspektas, 90 psl, 223 kB)
Baudžiamojo proceso principai. Nekaltumo prezumcijos principas. Teisės į gynybą principas. Proceso viešumo principas. Proceso greitumo principas. Kiti principai (trumpa apžvalga). Išvados. Uždavinys. Literatūros sąrašas. Žodis “principas” (lot. Principium – pagrindas, pirmasis šaltinis) reiškia kurios nors teorijos, mokslo, praktinės veikl ...(Teisė. Referatas, 18 psl, 24 kB)
Baudžiamojo proceso paskirtis. Pareiga atskleisti nusikalstamas veikas. Aplinkybės, dėl kurių baudžiamasis procesas negalimas. Lietuvos respublikos baudžiamojo proceso kodekso galiojimas užsienio piliečiams ir asmenims be pilietybės. Bylų nagrinėjimas laikantis rungimosi principo. Proceso kalba. Bylų nagrinėjimo teisme viešumas. Įtariamojo(Teisė. Špera, 5 psl, 34 kB)
1 tema. Baudžiamojo proceso esmė ir paskirtis. Baudžiamojo proceso samprata. Baudžiamasis procesas - valstybinės veiklos rūšis. Teoriniai baudžiamojo proceso modeliai. Jų pagrindiniai bruožai. Baudžiamojo proceso tikslai bei uždaviniai. Baudžiamojo proceso esmė, uždaviniai. Teisingumas kaip teismo veikla ir baudžiamasis procesas. (žr. 5 te(Teisė. Konspektas, 87 psl, 175 kB)
1tema. Baudžiamosios teisės samprata. Baudžiamosios teisės kaip teisės šakos sąvoka. 2. Baudžiamosios teisės dalykas ir metodai. Baudžiamosios teisės sistema. Baudžiamosios teisės uždaviniai. Baudžiamosios teisės specialieji principai (. Ir kt.). Baudžiamosios teisės funkcijos. Baudžiamosios teisės santykis su kitomis teisės šakomis (tarpt ...(Teisė. Konspektas, 78 psl, 291 kB)
Įžanga. Gynėjo sąvoka. Būtinas gynėjo dalyvavimas. Būtinas gynėjo dalyvavimas bylose, kuriose įtariamas ar kaltinamas nepilnametis. Būtinas gynėjo dalyvavimas bylose dėl nusikaltimų, kuriuos yra padarę neregiai, kurtieji, nebyliai ir kiti asmenys, dėl fizinių ar psichinių trūkumų negalintys patys pasinaudoti savo teise į gynybą . Būtinas gy(Teisė. Referatas, 16 psl, 18 kB)
Cilinio proceso teisės samprata, dalykas ir metodas. Civilinis procesas ir kitos subjektinių teisių ir interesų gynimo bei ginčų sprendimo formos. Teisė į teisminę gynybą , kaip viena pagrindinių asmens teisių. Teisė į teisminę gynybą lietuvos respublikos konstitucijoje ir kituose teisės šaltiniuose. Civilinio proceso teisės funkcijos ir už ...(Teisė. Konspektas, 87 psl, 197 kB)
Subjektinių teisių gynimo būdai ir formos. Civilinio proceso teisės ir civilinio proceso samprata. Civilinio proceso teisės dalykas, metodas, tikslai, sistema. Teisė į teisminę gynybą kaip viena pagrindinių žmogaus teisių. Civilinis procesas ir kitos subjektinių teisių ir interesų gynimo bei ginčų sprendimo procedūros. Civilinio proceso te ...(Teisė. Konspektas, 86 psl, 350 kB)
Įvadas. Europos komisija ir jos funkcijos. Europos komisijos funkcijos ir įgaliojimai. Europos komisijos sudėtis. Komisijos pirmininkas. Komisijos formavimas. Komisijos posėdžių rengimas. Lietuva ir europos komisija. Komisijos veikla lietuvoje. Išvados. Literatūros sąrašas. 1 lentelė Europos Komisijos pirmininkai.
Europos Sąjunga – tai(Teisė. Referatas, 15 psl, 38 kB)
Terminologijos problemos. Europos sąjungos ateities klausimai. Europos bendrijų ir europos sąjungos susikūrimas (istoriniai aspektai). Europos bendrijų ir europos sąjungos teisinis statusas. Narystė europos sąjungoje. Pagrindiniai derybų principai. Narystė es ir tarptautiniai įsipareigojimai. Teisė tiesiogiai dalyvauti europos parlamento ((Teisė. Konspektas, 34 psl, 68 kB)
Es atsiradimas, jos teisinis pagrindas ir tikslai.istorinės prielaidos, sąlygojusios trijų bendrijų-eapb, eeb ir eab susikūrimą. Schumano planas. Eeb įkūrimas. Vidaus rinkos laisvė.pagrindiniai eb vystymosi etapai, jų tarptautinis teisinis subjektyškumas.vieningas europos aktas-steigimo sutarčių revizija.europos sąjungos sutartis. Eb steig(Teisė. Konspektas, 59 psl, 178 kB)
Įvadas. Gynyba. Gynėjo teisės ir pareigos. Įtariamasis. Ir jo teisė į gynybą . Teisės į gynybą užtikrinimas. Išvada. Įvadas. M. Gegužės 1 d. Įsigaliojo naujasis lr baudžiamojo proceso kodeksas, jo išskirtinis bruožas tai procesinė formos optimalumas, reiškiantis tai, kad teisingumas baudžiamosiose bylose turi būti įgyvendinamas mažiausiomis ...(Teisė. Laboratorinis darbas, 14 psl, 25 kB)