Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Programvimo sistemos. Konspektas | ||
(Informatika. Konspektas, 5
puslapių, 7kB) Pranešti apie netikslumus Darbe esantys žodžiai: Programų rengimo įranga. Programavimo kalbos. Kalbos procesoriai. Programavimo aplinkos. Kompiuterinės sistemos valdymo ir taikomųjų programų yra labai daug ir įvairių. Tačiau kompiuterių galimybės didėja, kartu auga vartotojų poreikiai. Todėl tenka rengti vis naujas abiejų grupių programas. Iškyla kalbos problema, nes kompiuteryje valdymo komandos sudaromos iš dvejetainių skaitmeninių kodų. Žmogui šie kodai labai nepatogūs, sunkiai įsimenami. Be to, jie iš tiesų skirti ne sprendžiamam uždaviniui aprašyti, o kompiuterio įrenginiams valdyti. Siekiant palengvinti naujų programų kūrimą, jos iš pradžių rašomos programavimo kalbomis, kurių žodžiai ir konstrukcijos primena natūralią žmogaus kalbą. Rašant taikomąją programą, joje nurodoma ne kaip valdyti kompiuterio įrenginius, o tik kokius informacinius procesus reikia atlikti (pvz. , įvesti duomenis, apskaičiuoti reikšmes, pakartoti kai kuriuos skaičiavimus ir pan. ). Po to programos tekstas įvedamas į kompiuterio atmintį, o speciali programa kalbos procesorius išverčia ją į vidinę kompiuterio kalbą. Kalbos procesorius dažnai vadinamas tiesiog transliatoriumi. Pirmoji plačiai paplitusi programavimo kalba FORTRAN buvo sukurta apie 1953m. Tuo metu kompiuteriai turėjo mažą atmintį, buvo palyginti lėti. Pagrindinis uždavinys buvo kuo geriau panaudoti techninę kompiuterio įrangą. Tai atsispindi fortran kalbos struktūroje. Ja parašytos programos nėra vaizdžios. Jos sunkokai skaitomos ir analizuojamos. Tačiau daug šios kalbos idėjų ir programų rašymo elementų panaudota vėliau sukurtose kalbose. Pavyzdžiui, čia numatyta galimybė skaidyti programą į dalis, jas nepriklausomai parengti, o vėliau sujungti į vieną programą. Sukūrus mažuosius kompiuterius, daugėjant vartotojų, stengtasi sukurti tokią programavimo kalbą, kuria rašant programas nereikėtų daug žinių apie kompiuterį. Taip Fortrano kalbos pagrindu sukurta BASIC kalba. Ji tiko nesudėtingiems skaičiavimams... Vardas: Mykolas Darbo pavadinimas: Programvimo sistemos Kategorija: Informatika Darbo tipas: Konspektas Puslapių skaičius: 5 [?] Konspekto dalykas: Informatikos konspektas Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 7 kB
Bylos pavadinimas: programvimo_sistemos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį. Atsiskaitant per banką spauskite: čia. Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.
Su darbu susiję žodžiai: amp ceoqfjag konspektai referatas programvimo sistemos byqnt mesfotaaqjb cqusg=afqjcnepmol qn zea vro_fhrvapczocwsig =qejiszot pw qvmrbnarqa, programavimo kalbos, fortranas programa siustis, referata fortran programavimo kalba, informaciniu sistem. |