Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Motyvacija. Kursinis | ||
(Psichologija. Kursinis, 13 puslapių, 31kB) Pranešti apie netikslumus Darbe esantys žodžiai: Motyvacija – tai elgesio skatinimo sistema, kurią sukelia įvairūs darbo motyvai. Žinant darbo motyvus galima prognozuoti darbo elgseną, numatomų kolektyvo rezultatų struktūrą ir lygį. Visa tai padeda priimti sprendimus ir organizuoti darbo situacijos elementus taip, kad darbuotojai galėtų efektyviai naudotis savo sugebėjimais. Norėdami išsiaiškinti tam tikro elgesio motyvus, paprastai klausiame: “Kas vertė tave tai daryti?” Pirmą kartą žmonių elgsenos sudėtingumą moksliškai paaiškinti buvo pabandyta po Hotorno eksperimentų. Kurdamas savo motyvacijos teoriją, Abrahamas Maslovas pripažino, kad žmonės turi daugybę įvairiausių poreikių, kuriuos galima sugrupuoti į penkias pagrindines kategorijas: Ji pagrįsta prielaida apie pasitenkinimą ir nepasitenkinimą darbu. Savo teorijoje McCleland teigia, jog galima išskirti tris svarbiausius žmogaus poreikius: pasiekimų poreikis, galios poreikis ir bendrumo poreikis Įvadas. Motyvai ir poreikiai. Pagrindinių motyvacijos teorijų apžvalga. Maslovo poreikių hierarchija. F Herzbergo dviejų veiksnių motyvacijos teorija. McCleland motyvacijos teorija. Mokymosi motyvacijos rūšys. Vidinė motyvacija. Išorinė motyvacija. Pasiekimų motyvacija. Motyvacijos sistema. Dirbančiųjų motivacinės sistemos esmė. Išvados. Motyvacija – tai elgesio skatinimo sistema, kurią sukelia įvairūs darbo motyvai. Žinant darbo motyvus galima prognozuoti darbo elgseną, numatomų kolektyvo rezultatų struktūrą ir lygį. Visa tai padeda priimti sprendimus ir organizuoti darbo situacijos elementus taip, kad darbuotojai galėtų efektyviai naudotis savo sugebėjimais. Norėdami išsiaiškinti tam tikro elgesio motyvus, paprastai klausiame: “Kas vertė tave tai daryti?”. Pirmą kartą žmonių elgsenos sudėtingumą moksliškai paaiškinti buvo pabandyta po Hotorno eksperimentų. Kurdamas savo motyvacijos teoriją, Abrahamas Maslovas pripažino, kad žmonės turi daugybę įvairiausių poreikių, kuriuos galima sugrupuoti į penkias pagrindines kategorijas:. Ji pagrįsta prielaida apie pasitenkinimą ir nepasitenkinimą darbu. Savo teorijoje McCleland teigia, jog galima išskirti tris svarbiausius žmogaus poreikius: pasiekimų poreikis, galios poreikis ir bendrumo poreikis. Darbo pavadinimas: Motyvacija Kategorija: Psichologija Darbo tipas: Kursinis Puslapių skaičius: 13 [?] Kursinio dalykas: Psichologijos kursinis Parsisiųsta: 23 kartus.
Archyvo dydis: 31 kB
Bylos pavadinimas: motyvacijos_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį. Atsiskaitant per banką spauskite: čia. Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.
Su darbu susiję žodžiai: darbo motyvacija, herzberg teorija, elgesio motyvacija, motyvų esmė, poreikiu motyvacijos, pasiekimu motyvacija, motyvacija kursinis, motyvacijos rusys, motyvu rusys, mokymosi motyvacija, motyvacijos esme, elgesio motyvai, herzberg veiksniu teorija,s cg qfjai konspektai referatas motyvacija avt qymorntqa rinbdausg=afqjcnhd lkhnawqzylzsihgipe ux sogsig =zanduq jpfktg in g, poreikiai motyvacija, kursiniai nemokamai motyvacija, kursinis darbas motyvacija,s cgaqfjah konspektai referatas motyvacija dglmt mjnort qwdj rcausg=afqjcnhd lkhnawqzylzsihgipe ux sogsig =lhrti q __kvq bfrnpytg, cgaqfjai konspektai referatas motyvacija utnht_xra vlswaqjonbbqusg=afqjcnhd lkhnawqzylzsihgipe ux sogsig =hbotniuwwkqqcjtuwhpkvg, mokymosi motyvacijos testai, poreikiai ir motyvacija isvadas, pasitenkinimo darbu ir motyvacijos rysys, motyvacijos . |