Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Atsargų apskaitos metodai. Kursinis | ||
(Apskaita. Kursinis, 26 puslapiai, 42kB) Pranešti apie netikslumus Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Atsargos ir jų vaidmuo įmonei. Atsargų apskaitos metodai. Periodiškai apskaitomų atsargų metodas. Nuolat apskaitomų atsargų metodas. Atsargų apskaitos metodų taikymas skirtingais atsargų įkainavimo modeliais. Fifo modelis. Lifo modelis. Vidutinių kainų modelis. Atsargų apskaitos metodų palyginimas. Praktinė dalis. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Įvadas. Keičiantis rinkos sąlygoms, prekių ir žaliavų kainos nuolat keičiasi. Vienos ir tos pačios prekės gali būti perkamos skirtingomis kainomis vienu metu. Įmonė dažniausiai nežino, kiek pati sumokėjo už vieną ar kitą parduotą prekę. Todėl svarbus įmonės uždavinys - kiek įmanoma tiksliau nustatyti parduotų prekių savikainą ir sandėlyje likusių prekių vertę. Tam reikia nustatyti, kokia tvarka (eiliškumu) buvo parduotos tos skirtingų kainų prekės, o priklausomai nuo įmonės veikos pobūdžio ir nuo turimų atsargų specifikacijos yra nustatomas atsargų apskaitos metodas - nuolat arba periodiškai. Dažnai yra tiesiog neįmanoma tiksliai nustatyti, už kiek buvo nupirkta per ataskaitinį laikotarpį parduota prekė. Todėl prekių judėjimo sąvoka reiškia fizinį prekių judėjimą įmonės veiklos metu, o sąvoka kainos judėjimas prekių įsigijimo išlaidų priskyrimą ataskaitinio laikotarpio metu parduotų prekių savikainai arba sandėlyje likusių atsargų vertei. Taikant periodiškai apskaitomų atsargų metodą, visos įsigytos atsargos registruojamos debetuojant Pirkimų sąskaitą. Parduodant prekių atsargas registruojamas tik pajamų uždirbimas. Todėl ataskaitinio laikotarpio pabaigoje būtina inventorizuoti įmonėje esančias atsargas. Taikant nuolat apskaitomų atsargų metodą visos įsigytos ir sumažėjusios atsargos iš karto registruojamos tam tikroje Atsargų sąskaitoje. Kiekvieną kartą pardavus prekes registruojamos ne tik uždirbtos pajamos, bet ir parduotų prekių savikaina. Kursiniame darbe aprašyti nuolat ir periodiškai apskaitomų atsargų būdai, atsargų judėjimo atspindėjimas tam tikrose... Vardas: Renata Darbo pavadinimas: Atsargų apskaitos metodai Kategorija: Apskaita Darbo tipas: Kursinis Puslapių skaičius: 26 [?] Kursinio dalykas: Apskaitos kursinis Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 42 kB
Bylos pavadinimas: atsargu_apskaitos_metodai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį. Atsiskaitant per banką spauskite: čia. Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.
Su darbu susiję žodžiai: įmones pajamos, imones rinkos, pajamu, savikaina, imanoma, ATSARGOS, atsargų apskaitos metodų palyginimas, keičiantis rinkos sąlygoms prekių ir žaliavų kainos nuolat keičiasi vienos ir tos pačios prekės gali būti perkamos skirtingomis kainomis vienu metu įmonė dažniausiai nežino kiek pati sumokėjo už vieną ar kitą parduotą prekę todėl svarbus įmonės uždavinys kiek įmanoma tiksliau nustatyti parduotų prekių savikainą ir sandėlyje likusių prekių vertę tam reikia nustatyti kokia tvarka eiliškumu buvo parduotos tos skirtingų kainų prekės o priklausomai nuo įmonės veikos pobūdžio ir nuo turimų atsargų specifikacijos yra nustatomas atsargų apskaitos metodas nuolat arba periodiškai, atsargų apskaitos metodai, atsargų apskaita kursinis, prekių apskaita nemokamas kursinis, atsargu apskaitos budai, atsargos, atsargų įkainavimo metodas, atsargu apskaitos metodai nuolat, imones pajamos. |