Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Integralas. Konspektas | ||
(Matematika. Konspektas, 9 puslapiai, 171kB) Pranešti apie netikslumus Darbe esantys žodžiai: Pirmykstės funkcijos ir neapibrėžtinio integralo savokos. Neapibrėžtinio integralo savybės. 1 apibrėžimas. Funkcija F(x) vadinama funkcijos f(x) pirmykšte funkcija atkarpoje [a;b], jeigu visuose šios atkarpos taškuose x teisinga lygybė. Toliau pasiremsime anksciau įrodytu teiginiu: jeigu funkcijos išvestinė kuriame nors intervale lygi nuliui, tai funkcija shiame intervale yra pastovi. Vadinasi,. Bendruoju atveju, ne kiekviena funkcija f(x), apibrėžta atkarpoje [a;b], turi pirmykštę funkciją. Tolydžiųjų atkarpoje [a;b] funkcijų pirmykštė funkcija (kartu ir neapibrėžtinis integralas) egzistuoja visada. Šį teiginį kol kas laikysime teisingu be įrodymo ir toliau kalbėsime tik apie tolydžiųjų funkcijų integravimą. Vadinasi, pagrindinių integralų formules visada yra teisingos, ar integravimo kintamasis yra nepriklausomas, ar bet kuri diferencijuojama to kintamojo funkcija. Ši savybė vadinama integravimo formulių invariantiškumo savybe. 2. Funkcijos y = f(x) integralinės (Rymano)sumos atkarpoje [a;b] apibrėžimas. Apibrėžtinio integralo apibrėžimas. Apibrėžtinio integralo geometrinė prasmė. 1 apibrėžimas. Figūra, apribota iš apačios abscisių ašies, iš šonų x = a ir x = b, iš viršaus funkcijos. y = f(x) grafiko, vadinama kreivine trapecija. 2 apibrėžimas. Baigtinė integralinės sumos riba, kai λ→0, nepriklausanti nuo atkarpos [a;b] skaidymo būdo bei nuo taškų ci parinkimo, vadinama funkcijos f(x) apibrėžtiniu integralu atkarpoje [a;b]. 3. Apibrėžtinio integralo savybės. Sakykime, kad f(x) ir g(x) – integruojamos atkarpoje [a;b] funkcijos. Tuomet teisingi šie teiginiai. 4. Apibrėžtinis integralas su kintamu viršutiniu rėžiu ir jo išvestinė. 5.Niutono ir Leibnico formulė. Išvesime formulę, kuri apibrėžtinį integralą susieja su pointegralinės funkcijos pirmykšte funkcija. 7. Išveskite formulę kreivės lankui apskaičiuoti, kai kreivė duota parametrinėmis lygtimis. Žinome, kad turinčios vienodas išvestines funkcijos. 3 teorema (apie integravimo formulių invariantiškumą). Jeigu. Teorema: Jeigu funkcija f(x) tolydi atkarpoje [a;b], tai egzistuoja tos atkarpos taškas c, kuriame. Kreivės lanko ilgio apskaičiavimasStačiakampės koordinatės. Apibrėžimas: Kreivės lanko AB ilgiu L vadinama riba, prie kurios artėja įbrėžtos į tą kreivę ilgis, kai. Kreivės lanko ilgio apskaičiavimas Polinėse koordinatėse. Vardas: tomas Darbo pavadinimas: Integralas Kategorija: Matematika Darbo tipas: Konspektas Puslapių skaičius: 9 [?] Konspekto dalykas: Matematikos konspektas Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 171 kB
Bylos pavadinimas: integralas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį. Atsiskaitant per banką spauskite: čia. Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.
Su darbu susiję žodžiai: funkcijos išvestinės, related kontroliniai get_file php nr= integralai uzdaviniai, ka vadiname apibrežtiniu integralu, pirmykštė funkcija ir neapibrėžtinis integralas, funkcijos išvestines, integralu konspektas, tps, ccwqfjabobq konspektai referatas integralas junbt wjiws qxmypi afqjcneebknxxn qb jzulqmgl ynhqsig =pkwoxeixpx jvlecsfua, matematika integralas teorija, neapibreztinio integralo savoka, integralas su kintamu virsutiniu reziu pirmykste, integralas su kintamu virsutiniu reziu ir jo, integralas su kintamu virsutiniu reziu teorema, integralas su kintamu virsutiniu reziu,s cecqfjae konspektai referatas integralas klaft coiizisga_sribdwusg=afqjcneebknxxn qb jzulqmgl ynhqsig =dqsecx_ous u_afhs_ rjq,s cewqfjaf konspektai referatas integralas ft naljgpsgaj rycdwusg=afqjcneebknxxn qb jzulqmgl ynhqsig =ogfs ogucljwpg pq nra, integralai formules. |