Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Taikomoji diskrečioji matematika. Kursinis | ||
(Informatika. Kursinis, 7 puslapiai, 31kB) Pranešti apie netikslumus Darbe esantys žodžiai: Taikomosios diskrečios. Matematikos turinys. Uždavinio sąlyga ir aprašymas. Algoritmo aprašymas. Programos tekstas. Rezultatų pavyzdžiai. Literatūra. Uždavinio sąlyga ir aprašymas. Uždavinio sąlyga: duotas orgrafas. Rasti jame stipraus jungumo komponentes. Uždavinio aprašymas: reikia iš orentuotojo grafo viršūnių aibės išskirti poaibius, kurie yra stipraus jungumo komponentės t.y. Iš kiekvienos viršūnės galima nueiti į likusias komponentės viršūnes ir gryžti iš jų. Viena viršūnė gali priklausyti tik vienai stipraus jungumo komponentei. Jeigu turim virršūnę iš kurios negalima nueiti į jokią kitą, tai ji irgi yra stipraus jungumo komponentė. Algoritmo aprašymas. Šį stipraus jungumo komponenčių radimo algoritmą orgrafe sugalvojau pats. Jis remiasi paieškos gilyn orentuotame grafe metodu. Jo veikimo principas toks. Iš grafo viršūnių aibės pašalinamos viršūnės, iš kurių negalim nueiti į jokią kitą. Prieš tai jas įrašome į jungiųjų komponenčių masyvą, nes jos yra stipraus jungumo komponentės. Toliau apdorojam likusias viršūnes.remiantis paieška gilyn tikriname ar iš nagrinėjamos viršūnės galima nueiti į likusias ir iš jų atgal į nagrinėjamą, jeigu taip, tai turme jungiają komponentę, kurią sudaro šios viršūnės. Jas irgi įrašome į jungiųjų komponenčių masyvą. Toliau analogiškai nagrinėjamos viršūnės į kurias nepavyko patekti iš nagrinėjamos višūnės ir gryžti atgal. Matome, kad 2 veiksmas kartosis tiek kartų, kiek jungiųjų komponenčių bus orgrafe, todėl galime panaudoti rekursiją. Algoritmas(c++ kalba). For(int i=0;i Darbo pavadinimas: Taikomoji diskrečioji matematika Kategorija: Informatika Darbo tipas: Kursinis Puslapių skaičius: 7 [?] Kursinio dalykas: Informatikos kursinis Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 31 kB
Bylos pavadinimas: diskrecioji_matematika_kursinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį. Atsiskaitant per banką spauskite: čia. Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.
Su darbu susiję žodžiai: Taikomoji diskrečioji matematika, diskreciosios strukturos paieska gilyn, orgrafas kas tai, konspektai taikomoji diskrecioji matematika, referatas diskrecioji matematikos, houldeno vertybės, taikomoji matematika, tp search, diskrecioji matematika kursinis matlab,s cgwqfjaj konspektai referatas taikomoji diskrecioji matematika lhygt_mpkkoe gstgo hdwusg=afqjcng bjrwj xn xayrltmooa uz_ira, ktu diskreciu strukturu konspektas, diskreciu strukturu kursinis, diskrečiosios struktūros ktu kursinis, diskreciuju strukturu kursinis darbas ktu, stipraus jungumo komponentes grafe, taikomoji diskrečioji matematika, diskrečioji matematika kursiniai, diskrečioji matematika kursinis darbas, kas yra orgrafas, jungiosios komponentes, taikomosios diskrečiosios matematikos kursinis darbas, diskrečiosios struktūros kursinis darbas, diskreciosios strukturos kursinis darbas, diskreciuju strukturu kursiniai darbai, kursinis darbas diskreciosi. |