Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Jėgos nenaudojimo principo tarptautiniuose santykiuose įtvirtinimas. Referatas | ||
(Teisė. Referatas, 13 puslapių, 16kB) Pranešti apie netikslumus Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Jėgos nenaudojimo principo tarptautiniuose santykiuose įtvirtinimas šiuolaikinėje tarptautinėje teisėje. Jėgos nenaudojimo principo išimtys. Jto vaidmuo sprendžiant tarptautinius ir vidaus karinius konfliktus. Išvados. Uždavinys. Literatūros sąrašas. Įvadas. “jėgos nenaudojimo principas tarptautinėje teisėje” – temos pavadinimas orientuoja į šiuolaikinę tarptautinę teisę, kadangi apie būtinumą vadovautis jėgos nenaudojimo principu garsiau pradėta šnekėti tik xxa. Pradžioje. Tačiau, analizuojant minėto principo turinį ir reikšmę verta pasidomėti jo ištakomis, kurias skirtingi autoriai sieja su skirtingais istoriniais įvykiais. Pavyzdžiui, p.kūris, m.požarskas 1985m. Rašė: ”nepuolimo ar agresyvaus karo uždraudimo principas, vėliau išsivystęs į jėgos ir grasinimo jėga nenaudojimo principą atsirado ir pradėjo formuotis tarptautinėje teisėje po didžiosios spalio socialistinės revoliucijos, kai tarybų valstybė išleido pirmuosius užsienio politikos aktus ir ėmėsi tam tikrų veiksmų užsienio politikoje.” Taip buvo teigiama tarybiniais laikais. Šiuo atveju mums reikšminga tai, kad jėgos nenaudojimo principo atsiradimas siejamas su xxa pradžia, nes visa kita tėra ideologija. Dabartinėje literatūroje dažnai pastebima, kad jėgos nenaudojimo principo užuomazgų galima rasti ir klasikinėje tarptautinėje teisėje, kur buvo pripažįstama valstybės teisė į karą (jus ad bellum). Besilaikantys tokios nuomonės. Darbo pavadinimas: Jėgos nenaudojimo principo tarptautiniuose santykiuose įtvirtinimas Kategorija: Teisė Darbo tipas: Referatas Puslapių skaičius: 13 [?] Referato dalykas: Teisės referatas Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: tt_jegos_nenaudojimo_principo_tarptautiniuose_santykiuose_itvirtinimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį. Atsiskaitant per banką spauskite: čia. Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.
Su darbu susiję žodžiai: draudimo teise, draudimo teisė, evoliucijos reiksme, išimtys jėgos grasinimo jėga nenaudojimo, cgwqfjaj konspektai referatas jegos nenaudojimo principo tarptautiniuose santykiuose itvirtinimas oh t_bem rztablxsyqcausg=afqjcnedxmkjoub_vsuofdjzsrbzw acgqsig =b utezz uxl ovt po lg, jėgos ir grasinimo jėga nenaudojimo principas,s cgoqfjaf konspektai referatas jegos nenaudojimo principo tarptautiniuose santykiuose itvirtinimas gytt dxkztc qt xdtldausg=afqjcnedxmkjoub_vsuofdjzsrbzw acgqsig =jc ceqw kz pgh cjnxbw,s cgwqfjag konspektai referatas jegos nenaudojimo principo tarptautiniuose santykiuose itvirtinimas mt o qk gtssjmjcqusg=afqjcnedxmkjoub_vsuofdjzsrbzw acgqsig =_whfwfnlafavb xlidq w, jus ad bellum reikšmė, • jėgos arba grasinimo jėga nenaudojimo principas šio principo įtvirtinimas, jegos ir grasinimo jegos nenaudojimo principas, tp search, didzioji spalio socialistine revoliucija referatas. |