Meniu
- Anglų kalba
- Aplinka
- Apskaita
- Astronomija
- Biologija
- Chemija
- Dailė
- Edukologija
- Ekonomika
- Elektronika
- Ergonomika
- Etika
- Filosofija
- Fizika
- Geografija
- Informatika
- Istorija
- Kalbos kultūra
- Kita
- Lietuvių kalba
- Logika
- Lotynų kalba
- Matematika
- Mechanika
- Medicina
- Menai
- Muzika
- Pedagogika
- Politologija
- Psichologija
- Raštvedyba
- Religija
- Sauga
- Sociologija
- Sportas
- Statyba
- Teisė
- Transportas
- Užsienio lit.
- Vadyba
- Vokiečių kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai
Virusai 2. Konspektas | ||
(Biologija. Konspektas, 18
puslapių, 20kB) Pranešti apie netikslumus Darbe esantys žodžiai: Virusai. Gstb1: 31. Gstb1: 30. C: 281(6-80) Bakteriofago l gyvenimo ciklas. Šio viruso chromosoma turi ~50 000 nukleotidų porų ir koduoja ~50 baltymų. GSTB1: 3 Bakteriofago T4 ciklas - Aktyvioji infekcija. C: 279(6-78) Virus su membrana gyvenimo ciklas. C: 280(6-79) Membraninių virusų (gripo ir pūslelinio stomatito) atsipumpuravimo vietos. Virusais. Virusinių tulpių nuotrauka. Kas Lietuvoje tai atlieka? Reikėtų nuotraukos. Virusai būna trijų formų, kurios labai skiriasi viena nuo kitos. Už ląstelės ribų virusas būna virionas. Virionas yra dalelė, sudaryta iš nukleorūgšties molekulės ir ją supančio baltyminio apvalkalo. Užkrėtę ląsteles aktyviai parazituojantys virusai būna aktyviai perrašomos ir skaitomos DNR atkarpos pavidalo. Užkrėtęs ląstelę pasyvus virusas būna DNR atkarpa ląstelės chromosomoje, kurią labai sunku aptikti. Viriono sandara. Esminė laisvo viruso dalis - nukleorūgšties šerdis su genetine informacija. Šerdį supa baltyminis apvalkalas, vadinamas kapside. Kai kurių virusų (pvz. , gripo ar herpeso) kapsidę dengia papildoma membrana, sudaryta iš šeimininko ląstelės plazminės membranos su virusiniais membraniniais baltymais. Visiškai susiformavusi virusinė dalelė, turinti šerdį ir apvalkalą vadinama virionu. Kapsidės paviršiuje esančiomis molekulėmis virusas prisitvirtina prie ląstelės. Pvz. , į gyvūninę ląstelę prasiskverbiantis virusas pirmiau prisitvirtina prie ląstelės paviršiuje esančios receptorinės molekulės. Intarpas kapsidės sandara. Kapsidę sudaro daug visiškai vienodų baltymų molekulių kapsomerų. Kapsomerai tinkamose sąlygose patys savaime jungiasi vienas su kitu ir sudaro labai taisyklingos sandaros tuščiavidurį apvalkalą kapsidę. Kai tame pačiame tirpale yra ir viruso nukleorūgšties molekulių, jos įsimontuoja kapsidės viduryje. Kai kurių virusų baltymai su nukleorūgštimi sudaro vientisą darinį, vadinamą nukleokapside. Tai būdinga tabako mozaikos virusui. Kiaulytės ir gripo virusų nukleokapsidė dar apgaubta... Vardas: Irmantas Darbo pavadinimas: Virusai 2 Kategorija: Biologija Darbo tipas: Konspektas Puslapių skaičius: 18 [?] Konspekto dalykas: Biologijos konspektas Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 20 kB
Bylos pavadinimas: virusai_2.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį. Atsiskaitant per banką spauskite: čia. Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.
Su darbu susiję žodžiai: ląstelės sandara, gyvunine lastele sandara, Virusai, virusai biologijos konspektas, biologijos virusai, virusu, cfsqfjaf konspektai referatas virusai yjcft _gi qsfv n_bwusg=afqjcnhzaybjh ekhlqb ddsugjujithrwsig =oucpbpsbsjacnw_ pdfviq, biologija virusai, virusai biologija, virusas biologijoje, gyvun, ar biologijos egzamine buna virusai, biologija|virusai. |